Piros csoport

A Szivárvány Óvoda piros csoportjának létszáma 25 fő, ebből 1 fő SNI-s, 2 fő BTMN-s. Nemek szerint 12 fiú és 13 lány jár hozzánk. A csoport nyár utáni visszaszokását kicsit megnehezítette, hogy 2 csoportból lett összerakva, de nagyon hamar összeszokott a társaság, régi és új barátságok kovácsolódtak. Vegyes csoport, ahol több korcsoport is jelen van, de ez sem a tevékenységekben, sem a barátságokban nem okoz problémát. Sokat fejlődött a csoport a hónapok alatt, mind magatartásban, mind a tevékenységek terén. Játéktevékenységük során kihasználják a csoport adta lehetőségeket, tereket és szívesen hívják egymást játszani vagy kapcsolódnak be egymáshoz. Az évben volt mozgás nálunk 1 gyermek elköltözött tőlünk viszont cserébe jött 4 új óvodás, akiket nagyon hamar befogadtak a gyerekek.
Kellemes a légkör a csoportban, a gyerekek nyitottak, befogadóak és szerencsére nagyon kíváncsiak így öröm velük lenni a mindennapokban.